Hurááá späť do škôl !

titulný obrázok

Na základe informácií Ministerstva školstva SR a po konzultácii s RÚVZ v Banskej Bystrici sa v jazykových školách pokračuje s individuálnou výučbou. Tešíme sa na Vás !

Podmienkou účasti na kurzoch je negatívny test účastníka kurzu alebo v prípade detí negatívny test jedného z rodičov. Alternatívou k negatívnemu testu je výnimka po prekonaní ochorenia COVID-19 v trvaní do 180 dní alebo v prípade očkovania, uplynutie 2 resp. 4 týždňov po podaní prvej dávky vakcíny. Všetky podrobné informácie nájdete na : https://www.minedu.sk/navrat-d...

Prečo jazyková škola Universa?

30-ročné skúsenosti

Sme na trhu už od roku 1991. Dlhoročné skúsenosti sme zúžitkovali a vložili do vášho vzdelávania.

Všetko pod jednou strechou

U nás nájdete naozaj všetko – od individuálnych jazykových kurzov až po certifikát.

Profesionálny tím

Naši kvalifikovaní lektori patria k špičke na trhu a sú pripravení vám odovzdať svoje skúsenosti.

Nákup kurzov online

Všetky naše kurzy si zakúpite sj z pohodlia vášho domova. Rýchlo a jednoducho.