Krabička plná lásky

titulný obrázok

Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

Krabica lasky 2020

Síce to vonku tak nevyzerá, no Vianoce sú za rohom a my po roku môžeme opäť pomôcť tým najstarším z nás – seniorom. Minulý rok sa zbierka podarila a vyskladali sme aj s Vašou pomocou 22 krásnych krabíc plných lásky.

Podarí sa nám prekonať minuloročný rekord? Poďme to skúsiť! 👍

Krabičky ako aj samotné drobnosti môžete priniesť k nám do jazykovej školy - každý pracovný deň od 8:00 hod do 16:00 hod. , v termíne od 19.11 do 29.11.2021. Prosíme Vás, odovzdanie drobností si nenechávajte na poslednú chvíľku, aby sme mali aj my čas ich zabaliť a odniesť na príslušné kontaktné miesto. Krabičky a veci po tomto dátume už nebude možné odovzdať. Nie je však potrebné aby ste naplnili celú krabičku, stačí ak prinesiete pár drobností, prípadne krabičku od topánok a my to rozdelíme, zabalíme a zanesieme na zberné miesto. Následne krabičky poputujú k seniorom v Banskej Bystrici.

Viac informácií nájdete TU!

Prečo jazyková škola Universa?

30-ročné skúsenosti

Sme na trhu už od roku 1991. Dlhoročné skúsenosti sme zúžitkovali a vložili do vášho vzdelávania.

Všetko pod jednou strechou

U nás nájdete naozaj všetko – od individuálnych jazykových kurzov až po certifikát.

Profesionálny tím

Naši kvalifikovaní lektori patria k špičke na trhu a sú pripravení vám odovzdať svoje skúsenosti.

Nákup kurzov online

Všetky naše kurzy si zakúpite sj z pohodlia vášho domova. Rýchlo a jednoducho.