Krabička plná lásky

titulný obrázok

Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

Krabica lasky 2020

Síce to vonku tak nevyzerá, no Vianoce sú za rohom a my po roku môžeme opäť pomôcť tým najstarším z nás – seniorom. Minulý rok sa zbierka podarila a vyskladali sme aj s Vašou pomocou krásnu kopu krabíc plných lásky.

Podarí sa nám prekonať minuloročnú vianočnú nádielku? Poďme to skúsiť! 👍

Krabičky ako aj samotné drobnosti môžete priniesť k nám do jazykovej školy - v pracovných dňoch PO- ŠT od 8:00 hod do 18:00 hod. v PIA od 8:00 hod do 15:00 hod , v termíne od 21. 11. do 1. 12. 2022. Prosíme Vás, odovzdanie drobností si nenechávajte na poslednú chvíľku, aby sme mali aj my čas ich zabaliť a odniesť na príslušné kontaktné miesto. Krabičky a veci po tomto dátume už nebude možné odovzdať. Nie je však potrebné aby ste naplnili celú krabičku, stačí ak prinesiete pár drobností, prípadne krabičku od topánok a my to rozdelíme, zabalíme a zanesieme na zberné miesto. Následne krabičky poputujú k seniorom v Banskej Bystrici.

Viac informácií nájdete TU!

Prečo jazyková škola Universa?

31-ročné skúsenosti

Sme na trhu už od roku 1991. Dlhoročné skúsenosti sme zúžitkovali a vložili do vášho vzdelávania.

Všetko pod jednou strechou

U nás nájdete naozaj všetko – od individuálnych jazykových kurzov až po certifikát.

Profesionálny tím

Naši kvalifikovaní lektori patria k špičke na trhu a sú pripravení vám odovzdať svoje skúsenosti.

Nákup kurzov online

Všetky naše kurzy si zakúpite sj z pohodlia vášho domova. Rýchlo a jednoducho.