Náš tím

Ján Gréner

CEO

Miluje hory na bicykli aj na lyžiach. Rád číta sci-fi knihy a občas aj chlebík upečie.

Tereza Búziková

Riaditeľka

Má rada poriadok a harmóniu, navonok aj vo vnútri. Zbiera domácich miláčikov.

Monika Juríková

Zástupkyňa riaditeľky

Leto a teplo by mohlo byť podľa nej celý rok. Miluje bylinky a kreatívne ručné práce, no s paradajkou ani pavúkom za ňou nechoďte.

Dagmar Š

Lektorka anglického a slovenského jazyka

Vždy upravená a milá lektorka, vyniká pripravenosťou a zodpovedným prístupom k svojej práci. Miluje svojho štvornohého miláčika, ako aj cvičenie či dobrú kávu.

Dominika

Lektor anglického jazyka

Na svoje deti nedá dopustiť, vie ich naučiť, ale aj potešiť a vypočuť ich problémy.

Dagmar F

Lektor nemeckého jazyka

Miluje svoju prácu, ktorá je jej koníčkom a miluje prírodu, ktorá je jej zdrojom energie.

Marta

Lektorka anglického jazyka

Jej práca je jej koníček. Miluje výučbu angličtiny, konverzácie so študentmi a priateľmi, rovnako ako dlhé prechádzky so svojím štvornohým spoločníkom, na pešo, na bežkách alebo pri dobrom filme s nohami na stole.

Slavka

Lektorka anglického jazyka

Miluje prírodu, hory a lezenie. Nevie, čo je nuda a asi jej to ani nechýba. Nemá rada stereotypy a verí, že skutočné hodnoty vytvárajú ľudia a nie veci.

Daniel

Lektor anglického a slovenského jazyka

Miluje šálku dobrého čaju, klasickú hudbu a dlhé konverzácie. Ak ho nenájdete v učebni, je v knižnici. Vo voľnom čase objavuje krásy slovenskej prírody a kultúry.

Barborka

Lektorka anglického jazyka

Na oko rozprávková víla, no vo vnútri silná žena. Miluje šport, zdolala Spratan Race a tiež miluje rôzne challenge (napr. mesiac bez cukru, bez pečiva a podobne).

Stanka

Lektorka francúzskeho, anglického a slovenského jazyka

Rada tancuje - moderné a latinskoamerické tance, ale rada si aj zatrsá aj na Dedoles 😉 Študentom sa páči jej štýl - neodmysliteľné klobúky a šatky. Študenti sa hodinách nielen veľa naučia, ale aj nasmejú.

Tánička

Lektorka ruského a anglického jazyka

Je lektorka pre najmenšie detičky, je energická, miluje cestovanie a rada spoznáva nových ľudí.

Barborka P

Lektorka anglického a slovenského jazyka

Má rada smiech a krásy všetkých ročných období. Rada trávi čas s priateľmi, sú to pre ňu chvíle radosti aj rastu. A svoj život si nevie predstaviť ani bez hudby.

Sidónia

Lektorka slovenského jazyka

Vo voľnom čase sa venuje športu a cestovaniu. Rada spoznáva nových ľudí a nové miesta. Je vždy pozitívne naladená a s úsmevom vždy poradí.

Ivka T

Lektorka španielskeho a anglického jazyka

Malá, drobná, avšak vždy optimistická lektorka, ktorá vo svojom voľnom čase rada pečie a miluje more a pláž.

Lara

Lektorka arabčiny

Kučeravé, ambiciózne a energické dievča, plné lásky k hudbe a spevu. Nikdy neodmietne dobrú kávu a z ročných období má najradšej jar.

Jim

Lektor anglického jazyka

Slovenčine nie vždy pochopí, zato angličtinu ovláda aj s britským prízvukom. Lektorom je telom aj dušou a snaží sa v čo najväčšej miere odovzdať svoje vedomosti študentom.

Lucka

Lektorka anglického a slovenské jazyka

Učenie sa cudzích jazykov je jednou z jej najväčších záľub, najmä preto, že súvisí s cestovaním, spoznávaním nových krajín a ich kultúr. Miluje tiež farebné ponožky, čokoládu a úsmev na tvári.

Karla

Lektorka anglického jazyka

Americká lektorka, ktorá miluje Slovensko. Ak neučí v škole, tak ju určite nájdete na bicykli na výletoch po okolí Bystrice. A najnovšie si kúpila domáce zvieratko - andulku. Učí sa vytvárať nové videá a zdieľať ich na internetových platformách.

Marián

Lektor nemeckého a anglického jazyka

Milovník turistiky a mačiek.

Alex

Lektor nemeckého jazyka

Precízny a vždy presný lektor nemeckého jazyka. Rodený Nemec, ktorý v Bystrici našiel svoj druhý domov.

Alenka

Lektorka anglického a slovenského jazyka

Večne usmiata s perfektnou slovenčinou a ešte lepšou angličtinou.

Martin

Lektor anglického a slovenského jazyka

Muzikant

Roman Ries

Lektor taliančiny

Taliansko je moja práca a moja vášeň.

Patrícia