Náš tím

Oxi

Oxana Koshlets

CEO

Ak práve nepečie výborný bananový chlebík, možno práve spoznáva krásy slovenských hôr so svojimi chlapcami. Neohrdne dobrou knihou ani kvalitným vínkom.

IMG 0810

Terézia Raffayová

Koordinátorka Cambridge Exams Lektorka AJ a FJ

Má rada poriadok a harmóniu, navonok aj vo vnútri. Zbiera domácich miláčikov.

Ja

Monika Boborová

Zástupkyňa riaditeľky

Leto a teplo by mohlo byť podľa nej celý rok. Miluje bylinky a kreatívne ručné práce, no s paradajkou ani pavúkom za ňou nechoďte.

IMG 8986223 ISIC

Lívia Bónová

Asistentka riaditeľky

Pracovitá, vždy usmiata a ochotná pomôcť. Do školy priniesla dobrú náladu a rastlinky, čo je jej veľkou záľubou. Ak by ste hľadali inšpiráciu na zdravé recepty, je tou pravou.

1659534749485

Barborka Lehotská

Lektorka anglického jazyka

Na oko rozprávková víla, no vo vnútri silná žena. Miluje šport, zdolala Spartan Race a tiež miluje rôzne challenge (napr. mesiac bez cukru, bez pečiva a podobne).

Ashlee

Ashlee St. John

Lektor anglického jazyka

Skúsený, dobrodružný lektor z Južnej Afriky, žijúci už 2 roky žije na Slovensku so svojou manželkou a psom. Keď nie je v triede, rád behá, hrá golf, trávi čas v prírode a cestuje. Ashlee je nadšený, že sa s vami môže podeliť o svoje znalosti a nadšenie pre anglický jazyk.

no photo

Jim

Lektor anglického jazyka

Slovenčine nie vždy pochopí, zato angličtinu ovláda aj s britským prízvukom. Lektorom je telom aj dušou a snaží sa v čo najväčšej miere odovzdať svoje vedomosti študentom.

Pp2

Sara Alhasani

Lektorka anglického jazyka

Jednoznačne rada spoznáva nových ľudí, miluje cestovanie a spoznáva ľudí iných kultúr. Učenie jazykov bolo vždy to, čo milovala a bola v tom dobrá. Zbožňuje Slovensko a má rada tunajších ľudí a prírodu.

Ashley

Ashley Roohizadegan

Lektor anglického jazyka

Vášeň k filmu podčiarkol štúdiom na troch rozličných univerzitách tohto zamerania. Píše filmové recenzie, hráva šachy a zaujíma sa o náramkové hodinky. Lekcie obohacuje o aktuálne dianie vo svete a kultúre. Dúfa, že čoskoro začne študovať na treťom stupni vysokej školy.

FB IMG 1673868098679

Veronika Žirková

Lektorka anglického jazyka

Veronika sa s deťmi rada zahrá, ale vie aj názorne naučiť matematiku. Zo športov si najviac užíva volejbal, má presné podania a jej smečom sa radšej vyhýbajte.

IMG 20230116 151046

Terka Babinčáková

Lektorka anglického jazyka

Možno trošku mladá, ale vždy usmiata a urozprávaná. Má rada umenie vo forme spevu a tanca, avšak jej najväčšou vášňou je umenie cudzích jazykov. Ak ju nestretnete v škole, môžete ju nájsť aj v opere alebo na horách.

Received 527554479219248

Kika Kovalčíková

Lektorka anglického jazyka

Vždy usmiata, prívetivá vegetariánka, ktorá miluje všetky psíky a hravé ponožky. Nepohrdne dobrou kávou, čokoládou či teplým čajom. Svojich študentov víta s otvorenou náručou a hodiny vedie vo veselom tóne, ktorý Vám zlepší deň.

no photo

Dagmar Škvareninová

Lektorka anglického jazyka

Vždy upravená a milá lektorka, vyniká pripravenosťou a zodpovedným prístupom k svojej práci. Miluje svojho štvornohého miláčika, ako aj cvičenie či dobrú kávu.

A7bd188c 6241 4ee2 95c6 662959ff6516

Ivka Tureková

Lektorka španielskeho a anglického jazyka

Malá, drobná, avšak vždy optimistická lektorka, ktorá vo svojom voľnom čase rada pečie a miluje more a pláž.

A

Atila Barus

Lektor anglického a španielskeho jazyka

Učí a učí sa celý život po celom svete. Veľmi rád komunikuje s každým a o všetkom. Veľmi rád sa podelí o vedomosti a skúsenosti "svojským štýlom". Na lekciách sa s ním určite nikto nenudí.

no photo

Martin

Lektor anglického a slovenského jazyka

Muzikant

IMG 20220917 142050

Lucia Szabóová

Lektorka anglického a slovenské jazyka

Učenie sa cudzích jazykov je jednou z jej najväčších záľub, najmä preto, že súvisí s cestovaním, spoznávaním nových krajín a ich kultúr. Miluje tiež farebné ponožky, čokoládu a úsmev na tvári.

20220614 021310 0

Natália Letková

Lektorka anglického a slovenského jazyka

Ak si akurát nepochutnáva na šálke horúcej kávy, tak zaručene so svojimi študentmi hrá rôzne hry a je jej úplne jedno či majú 5 alebo 50 rokov. Jej študenti sa poľahky stanú jej kamarátmi a triedy sa počas hodín napĺňajú hlasným smiechom. Miluje knihy, čokoládu, mačky, Harryho Pottera, prechádzky (určite nie túry, či beh), smiech a dobrú náladu.

EE8 A9131

Laura Kozolková

Lektorka nemeckého jazyka

Pekne sa správa nielen k ľuďom, ale láskavá je aj k zvieratkám. Miluje prechádzky so svojím štvornohým priateľom a popri prechádzaní dokáže okrem iného aj vyriešiť neľahkú matematickú úlohu.

IMG 20230117 105749

Vanda Kútna

Lektorka talianskeho jazyka

Prechádzka v lese so psom, trekking či jazda na koni sú pre ňu najlepším oddychom. Rada trávi svoj čas aj zberom liečivých byliniek a húb. Jednou z výziev je pre ňu výroba domácich cestovín, pretože ako hovoria Taliani: "Un buon piatto di pasta è unʼarte raffinata, sottile".

IMG 0247

Silvia Vachaliková

Lektorka slovenského a maďarského jazyka

Rada spoznáva všetko nové, originálne, netradičné a moderné. Jej veľkou vášňou je cestovanie a všetko s tým spojené (hlavne nech je dobrá kniha pod pazuchou). Rada učí, ale ešte radšej sa učí. Práca so študentmi je pre ňu nekonečným zdrojom každodennej radosti.

no photo

Matúš Krnáč

Lektor slovenského jazyka

Je zanietený čitateľ a okrem dobrej knihy mu každý deň robí spoločnosť flauta a dobrá, najmä klasická hudba. Lásku k slovenčine by rád predal aj svojim študentom a študentkám, ale rád sa čo-to priučí aj z ich rodných jazykov.

Nosal

Marián Nosáľ

Lektor slovenského jazyka

Celý produktívny život pracuje s ľuďmi rôzneho veku, pôvodu a rôznych životných osudov. K učeniu slovenského jazyka sa vrátil po tridsiatich rokoch a baví ho to. Rád číta, relaxuje pri práci v záhrade a okolo rodinného domu.